Tipy na sport a výlety

 
       
 

Dovolená je příjemným odpočinkem, stráveným s rodinou či Vašimi nejbližšími. Není jen o lenošení na lehátku. Je o poznávání nových chutí a vůní, o možnosti na chvíli se zastavit a obdivovat krásy České republiky a Krušných hor. Naše chata přináší širokou nabídku možností, jak si dovolenou užít se vším, co k ní patří. To vše za přijatelnou cenu pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i skupiny.  

Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, pak jsou právě pro Vás nedaleko připraveny lanovky, skiareály, lanová centra, běžecká magistrála, nepřeberné množství tras pro cyklisty apod.

 

Hrad Loket : Loket

( www.hradloket.cz )

Vánoční dům : Karlovy Vary

( www.vanocnidum.cz/o-nas )

zámek a hrad Bečov: Bečov 

www.zamek-becov.cz )

Krušnohorská běžecká magistrála : za chalupou  150 m

( www.kbstopa.cz , www.krusnehory.biz/sportovci-a-aktivne-zalozeni/bezecke-trasy/ )

Krušnohorské cyklo stezky a tratě : za chalupou

www.krusnehory.eu/sport/krusnohorske-cyklostezky/ , www.kr-ustecky.cz/krusnohorska-magistrala/ds-91848 , www.krusne-hory.cz/cz/blog/krusnohorska-magistrala-cyklotrasy-34 ,www.cyklistevitani.cz/Dobijeni-elektrokol/Krusnohorska-magistrala.aspx )

Downhill Klínovec

leto.klinovec.cz/cz/downhill-klinovec )

Skiareály: Nad nádražim, Pod nádražim, Velflink, Plešivec, Klínovec, Potůčky, Abertamy, Boží dar, Jáchymov a mnoho dalších

( www.ski-pernink.cz/ , www.pernink.info/aktualne/www.skiarealpernink.cz/ , skiarealplesivec.com/cs , www.skipot.cz/cs/ , www.skiarealneklid.cz/cz/ , zima.klinovec.cz/cz/ , www.ceske-sjezdovky.cz/stredisko/278_naprava.html )

Vlčí jámy

www.krusnehory.eu/zajimavosti/vlci-jamy/ )

Historický Expres (vlak)

 

město Karlovy Vary: Karlovy Vary

www.karlovyvary.cz/cs )

Rozhledna Diana: Karlovy Vary

 

Rozhledna Tisovský vrch: Pernink

( rozhledny.kohl.cz/rozhledna-tisovsky-vrch-u-nejdku )

 

Rozhledna Klínovec: Klínovec

 

Rozhledna Plešivec: Plešivec

 

Zámek Ostrov: Ostrov

www.ostrov.cz/ )

Horní hrad: Horní hrad

hornihrad.cz/ )

 

 Vyberte si ze široké nabídky aktivit, které Vás uchvátí a obohatí. Dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat, Vám nabízí naše chalupa BÄRRINGEN.